Kilka słów o projekcie Hotel Bliski Dziecku


Celem projektu Hotel Bliski Dziecku (HBD) jest promocja miejsc noclegowych w Polsce przyjaznych rodzinom z małymi dziećmi.

Projekt HBD ma na celu rzeczywiste sprawdzenie jakości oferowanych usług, dokonanie oceny obiektu według określonych kryteriów, a następnie nadanie tytułu Hotel Bliski Dziecku.

Sprawdzone zostanie przede wszystkim bezpieczeństwo oraz komfort wypoczynku rodzin z dziećmi i kobiet w ciąży. Zwracamy uwagę m.in. na jakość hotelowych usług, oferowane rozrywki dla dzieci na terenie obiektu noclegowego, dostępność dodatkowych udogodnień dla rodziców z małymi dziećmi, życzliwość personelu, menu dostosowane do potrzeb najmłodszych, wyposażenie łazienki przy pokoju oraz toalet ogólnodostępnych w obiekcie. 

Relacja z pobytu w obiektach biorących udział w projekcie publikowane są na stronie www.hotelbliskidziecku.pl w zakładce „Relacje z pobytu”.

Obiekt noclegowy wyrażający chęć wzięcia udziału w projekcie Hotel Bliski Dziecku proszony jest o kontakt z Biurem Organizacyjnym Projektu.